Nasza szkoła działa na terenie Grajewa i okolic  od ponad 20 lat. Szkolimy także w takich miastach jak Łomża, Ełk, Mońki. Profesjonalnie przygotowujemy kierowców do podjęcia egzaminu na prawo jazdy w różnych kategoriach. Oferujemy naukę jazdy prowadzoną przez doświadczonych instruktorów w dogodnym terminie.

Nasz ośrodek kształcenia kierowców cechuje wysoka zdawalność egzaminów, którą zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do każdego kierowcy, a także wysokiemu poziomowi nauczania.

Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej o powierzchni około 60 metrów kwadratowych, w której znajduje się 40 miejsc siedzących oraz 8 stanowisk komputerowych. Ponad to, każdy kursant otrzymuje od nas materiały szkoleniowe – gratis – które posłużą mu do dodatkowej samodzielnej nauki w zaciszu domowym.

Dbamy o naszych kierowców i z tego powodu po zakończeniu okresu szkoleniowego gwarantujemy dojazd na egzamin bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Misją Naszego Ośrodka Szkolenia Kierowców jest innowacyjny i zrównoważony rozwój w branży szkoleniowej, zapewniający stały i długofalowy wzrost wartości organizacji.
Promowanie idei całożyciowego uczenia się, rozwoju osobistego, zawodowego, zdobywania nowych umiejętności i kreatywnych kompetencji poprzez organizowanie na jak najwyższym poziomie różnorodnych form szkoleniowych.
Głównym kierunkiem działań jest wizerunek i współpraca, rozpoznawalność, budowanie marki, promocja.

KODEKS WARTOŚCI
Stosujemy strategię stałego wzrostu poziomu jakości usług szkoleniowych.
Każdy Klient jest dla nas najważniejszy.
Współpracujemy z kompetentną, wykwalifikowaną kadrą wykładowców.
Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.